Lichtjestocht in Utrecht Oost op vrijdag 15 december

Op vrijdag 15 december wordt voor de vierde keer in onze wijk de Lichtjestocht georganiseerd. Samen met de RK Aloysiuskerk, de Holy Trinity Anglican Church, vrijwilligersorganisatie De Wilg en ondernemersvereniging Puur Oost bieden we een sfeervolle wandeling aan langs de scenes van het Kerstverhaal en diverse koren.

De Lichtjestocht in Utrecht Oost is voor jong en oud. Verlicht door kaarsjes, volgt de route door het
Wilhelminapark en omringende wijk. Onderweg is er van alles te zien, te horen en te beleven. De tocht start vanuit de Holy Trinity Church aan het Van Limburg Stirumplein.

Vanaf 18 uur start elk kwartier een nieuwe groep. Laatste start om 19.15 uur. De tocht eindigt bij een levende Kerststal in de Aloysiuskerk, waar om beurten diverse koren optreden met zang van bekende kerstliederen uit verschillende landen en culturen.

share